O nas

KRP TAX Consulting to my! Jesteśmy firmą z dziesięcioletnim doświadczeniem w segmencie rozwiązań wspierających biznes. Nasz zespół składa się ze specjalistów różnych dziedzin: podatki, HR, kadra menadżerska, rachunkowość, prawo pracy, bhp. Oferujemy przedsiębiorcom szeroką gamę usług, między innymi wynajem pracowników, usługi rachunkowo-księgowe oraz obsługę płacowo-kadrową. Zapewniamy odpowiednią ilość fachowców na potrzebne stanowiska. Współpraca z nami to nie tylko oszczędność dla firm, ale także możliwość sprostania aktualnym wyzwaniom na rynku.

Dzięki doświadczeniu i wypracowanym przez lata procedurom doskonale znamy potrzeby przedsiębiorców. Zatrudnimy tylko doświadczonych pracowników i koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom profesjonalnej obsługi, dostosowanej do ich wymogów i potrzeb.

Oferujemy szeroką gamę usług dla biznesu w następujących obszarach:

Wynajem personelu – Praca Tymczasowa, Outsourcing Pracowniczy
Zarządzaniu Kadr i Płac – Outsourcing Kadr i Płac
Rekrutacji pracowników – Search & Selection
Usługi księgowe

Redukcja kosztów, przeniesienie odpowiedzialności wobec ZUS, US, PIP, PFRON na naszą firmę oraz profesjonalne zarządzanie personelem bez konieczności angażowania własnych zasobów, to tylko niektóre korzyści płynące ze współpracy z nami. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całością oferty.

Skontaktuj się z nami już teraz i dowiedz się więcej.